A+ A A-

Шанс перемогти!

Шановні друзі!

         До вас звертаються батьки дітей, що навчаються у Київській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім.. М.В.Лисенка. Наші діти співають в Камерному дівочому хорі. Як навчально-мистецький колектив він існує уже багато років. Хор складається з 30 дівчат віком від 9-и до 17-и років. Останніх п’ять років цим осередком хорового мистецтва керує  доцент кафедри хорового диригування Національної Музичної Академії України ім. П.І.Чайковського кандидат мистецтвознавства Юлія Пучко-Колесник. Їй допомагають аспіранти цього вузу Тетяна Даньшина та Віра Шемчук.

        За цей, здавалося б, короткий термін підготовлено, вивчено і представлено широкому загалу твори зарубіжної та української класики, музика сучасних композиторів. А головне – ми вже маємо неабиякий досвід перемог на Міжнародних конкурсах хорових колективів  (в м.Прага,Чехія – 1 місце на Міжнародному хоровому конкурсі – 2010 р., в м. Ріміні, Італія - 1 місце на Міжнародному хоровому конкурсі – 2010р.,  в м.Санкт-Петербурзі, Россія – 1 місце на Міжнародному хоровому конкурсі «Гатчинская радуга» - 2010 р., в м.Кракові, Польша -1 місце на Міжнародному хоровому конкурсі - 2011 р.). 

        В минулому 2012 році хор переміг на  Міжнародному конкурсі ім..Франца Шуберта (Відень), що проходив під патронатом мера Відня.  Вищезгаданий музичний форум мав суттєвий професійний резонанс в Європі і світі.. В журі були запрошені видатні музиканти сучасності, педагоги, диригенти зі світовим ім`ям. Для підготовки заходів були залучені кошти великих фінансових меценатів. Хорові змагання проходили в найкращих, найпрестижніших концертних залах. Члени журі відзначили виконання  нами хорової національної музики духовного спрямування як ВИДАТНЕ, і одностайно присудили нам  два Золотих дипломи.

        Цього року колектив Камерного дівочого хору  КССМШ ім.. М.В.Лисенка отримав запрошення на форум хорового співочого мистецтва -  КОНТИНЕНТАЛЬНУ ВЕРСІЮ ВСЕСВІТНІХ ХОРОВИХ ІГОР, який буде проходити з 14. 07 2013 до 21.07.2013 в місті Грац (Австрія) під патронатом Президента Австрійської  Республіки пана Хайнца Фішера. Таке запрошення - це безпрецедентний випадок стосовно дитячих музичних співочих колективів України. Загальний обсяг безпосередньої аудиторії складатиме понад 100 000 тисяч осіб, а з урахуванням можливостей телебачення та інтернету потенційно охопить всю Європу та весь світ. Буде можливість знайомитися з робочими матеріалами фестивалю та слідкувати за перебігом конкурсних змагань в on-line трансляції через интернет-ресурс  www.interkultur.com

     Просимо вас:

  1. 1.стати нашим Генеральним спонсором;
  2. 2.включити фінансування  творчої діяльності хору в ваші плани на поточний та наступні роки;
  3. 3.виділити необхідні кошти (повністю або частково) для  участі хору в КОНТИНЕНТАЛЬНІЙ ВЕРСІЇ ВСЕСВІТНІХ ХОРОВИХ ІГОР (кошторис витрат додається).

    Контактні телефони: 093-349-24-00 керівник хору Юлія Пучко-Колесник;

                                        063-245-24-15 голова батьківського комітету Вікторія Токаренко.

    E-mail: puchko-kolesnik@ukr.net    

                 tokarenko_v@voliacable.com

                                                                                З повагою,

Діти, батьки та керівники  хорового колективу

Обновлено 22.04.2013 15:21

Просмотров: 3711

"Золотой Ангел" и "Аскольдов глас"

2011 год для Камерного хора девочек отметился еще одной победой на международной хоровой арене.

Обновлено 14.12.2012 21:22

Просмотров: 5638

Подробнее: "Золотой Ангел" и "Аскольдов глас"

Выше Радуги

Вслед за фестивалем "Земля детей" наш хоровой коллектив принял участие в конкурсе "Гатчинская радуга XIV", который проходил в городе Гатчина в 2011 году.

Обновлено 14.12.2012 21:04

Просмотров: 5971

Подробнее: Выше Радуги

Обо мне

About meЮлия Пучко-Колесник – кандидат искусство-ведения, доцент кафедры хорового дирижирования НМАУ имени П.И.Чайковского, дипломант второго Национального конкурса хоровых дирижеров имени Д.Леонтовича. Окончила дирижерско-хоровой отдел КССМШ-интерната имени М.В.Лысенко - класс преподавателя Мисько В.И., НМАУ имени П.И.Чайковского на дирижерско-хоровом факультете и ассистентуру-стажировку в классе профессора А.С.Тимошенко. В 2009 году защитила кандидатскую диссертацию на кафедре культурологии. Является членом жюри международных конкурсов.

Камерный девичий хор КССМШ-интерната имени Н.В.Лысенка © 2012. Все права защищены.
Копирование и использование материалов сайта возможно только с разрешения администрации сайта.